Pompy Ciepła

Pompy Ciepła Termservis

Pompy ciepła

Pompa ciepła jest maszyną cieplną wymuszającą przepływ ciepła z obszaru o niższej temperaturze do obszaru o temperaturze wyższej. Proces ten przebiega wbrew naturalnemu kierunkowi przepływu ciepła i zachodzi dzięki dostarczonej z zewnątrz energii mechanicznej (w pompach ciepła sprężarkowych).GRUNTOWE POMPY CIEPŁA solanka/woda

VITOCAL 200-G

Pompa ciepła solanka/woda o mocy cieplnej od 5,8 do 17,4 kW. Pompa ciepła Vitocal 200-G stanowi atrakcyjną cenowo alternatywę dla pomp ciepła serii 300. Obiegi chłodnicze o stałej mocy grzewczej (dostępne w pięciu wielkościach mocy) z dobrą efektywnością pokrywają szeroki obszar zastosowań.

VITOCAL 300-G

Pompa ciepła typu solanka/woda, modulowana moc cieplna: od 1,7 do 8,6 kW i od 2,4 do 11,4 kW. Pompa ciepła solanka/woda Vitocal 300-G, dzięki nowoczesnej technologii inwerterowej jest najbardziej efektywnym rozwiązaniem dla nowych domów i najlepszym wyborem także dla modernizacji.

Galeria systemu gruntowych pomp ciepła

POWIETRZNE POMPY CIEPŁA - SPLIT

VITOCAL 100-G

Pompa ciepła powietrze/woda w wersji Split o mocy grzewczej od 8,4 do 17,1 kW.Powietrzna pompa ciepła Vitocal 100-S w wersji Split składa się z dwóch oddzielnych jednostek. Jednostka zewnętrzna pobiera energię cieplną z powietrza przez parownik. W tym celu wykorzystuje czynnik chłodniczy, który jest nośnikiem ciepła. 

VITOCAL 200-G

Pompa ciepła solanka/woda o mocy cieplnej od 5,8 do 17,4 kW. Vitocal 200-G stanowi atrakcyjną cenowo alternatywę dla pomp ciepła serii 300. Obiegi chłodnicze o stałej mocy grzewczej (dostępne w pięciu wielkościach mocy) z dobrą efektywnością pokrywają szeroki obszar zastosowań.

Galeria systemu pomp powietrznych typu SPLIT