Instalacja fotowoltaiczna

Termservis fotowoltaika na Mazurach

Bezpłatne wytwarzanie energii elektrycznej w modułach fotowoltaicznych z energii słonecznej

Prąd ze słońca

8,5 m2 powierzchni modułów fotowoltaicznych wystarcza na pokrycie przeciętnego zapotrzebowania prądu dla jednego obywatela.
Panele fotowoltaiczne Vitovolt 300 są idealnym źródłem energii elektrycznej do zasilania pomp ciepła

Wraz z rozpowszechnianiem się systemów energii odnawialnych wzrasta gotowość do produkowania prądu we własnym zakresie. Wydajna instalacja fotowoltaiczna zapewnia już dzisiaj możliwość zyskownego wykorzystania bezpłatnej energii słonecznej. Przez zainstalowanie modułów fotowoltaicznych użytkownik daje świadectwo odpowiedzialnemu działaniu na rzecz środowiska i wnosi aktywny wkład w ochronę klimatu przez unikanie emisji CO2.

Przy rosnących ciągle cenach energii instalacja fotowoltaiczna przyczynia się do oszczędzania pieniędzy, a dodatkowo zmniejsza też zależność od dostawców energii. Prąd własnej produkcji można wykorzystać do potrzeb własnych, zmagazynować go, lub oddać do publicznej sieci energetycznej. 

Fotowoltaika Termservis
Viessman Termservis


VITOVOLT 300

Instalacje fotowoltaiczne MAZURY

MOŻLIWOŚĆ INSTALOWANIA

 

1 Dach spadzisty, usytuowanie pionowe

2 Dach spadzisty, usytuowanie poziome

3 Dach płaski, na stojakach, orientacja południowa

4 Dach płaski, na stojakach, orientacja wschód / zachód

Program produktów Vitovolt 300 obejmuje moduły monokrystaliczne o mocy do 410 Wp. Dostępne są one także w kolorystyce czarnej z mocą znamionową do 400 Wp.

Moduły fotowoltaiczne Vitovolt 300 przekonują wysokimi parametrami mocy i bezkompromisową jakością oraz obszernymi gwarancjami jakości produktu i osiągów. Moduły w stanie dostawy posiadają nadto tylko dodatnią tolerancję mocy.

Moduły Vitovolt 300 wyróżniają się swoim oryginalnym wzornictwem i wymiarami. 

Oznacza to możliwość dodatkowego wzrostu mocy o nawet 5 Wp.

Moduły fotowoltaiczne przewidziane są do stosowania w domach jedno-i wielorodzinnych oraz obiektach użytkowych i przemysłowych.

PANELE VIESSMANN MAZURY

FALOWNIK FRONIUS SYMO 3.0-20.0

falowniki Mazury
Mały, trójfazowy falownik zapewniający maksymalną elastyczność. 

Oferując kategorie mocy od 3.0 do 20.0 kW, beztransformatorowe urządzenia Fronius Symo to trójfazowe falowniki dla instalacji fotowoltaicznej każdej wielkości. Dzięki technologii SuperFlex Design, Fronius Symo jest doskonałym rozwiązaniem dla dachów o nieregularnym kształcie lub zorientowanych na różne strony świata. Standardowe wyposażenie w dostęp do internetu przez Wi-Fi lub Ethernet i łatwość integracji z komponentami innych firm sprawia, że Fronius Symo to jeden z najbardziej „komunikatywnych” inwerterów na rynku. Co więcej, wyposażony w interfejs dla inteligentnego licznika energii pozwala na dynamiczne zarządzanie wprowadzaniem energii do sieci i wyraźną wizualizację zużycia wyprodukowanej energii na potrzeby własne.

Viessman Termservis


ZAPOZNAJ SIĘ Z CAŁYM SYSTEMEM

fotowoltaika mazury viessmann